terafix.cz  » O nás

Představení společnosti WT WINTECH a.s.

arealB_th(3)%20(1).jpgSpolečnost zabývající se výrobou a distribucí spojovacího materiálu pro různé segmenty trhu a výrobou hliníkových konstrukčních systémů.

Vybudované moderní  technologické a logistické zázemí v sídle společnosti v Přerově představuje jistotu pro kvalitní služby širokému okruhu zákazníků.

Společnost se úspěšně zařadila mezi dodavatele speciálního spojovacího materiálu a výkresových dílů pro výrobce komponentů v automobilového průmyslu.

Samostanou část společnosti představuje výrobu dílů a výrobků z hliníkového konstrukčního systemu švýcarské firmy KANYA.

Vlastní vývoj je zaměřen na hliníkové kostrukce určené převážně pro stavebnictví. Výsledkem jsou následující produkty:

WINTECH SOLAR - hliníkový konstrukční systém pro montáž fotovoltaických systému na různé typy střech.

HAFIX - kompaktní systém pro provětrávané fasády vyvinuté pro širokou škálu obkladových materiálů.

TERAFIX - představuje další evoluci ve vývoji hliníkových konstrukčních systémů. Hlavní myšlenkou bylo vytvořit robustní kvalitní produkt pro různé druhy terasových desek s jednoduchou nenáročnou montáží. Výsledkem je velmi jednoduchý systém profilů, spojek a komponentů vyrobených z hliníku a spojovaných nerezovým spojovacím materiálem.  Tím je zaručena vysoká únosnost finální terasy a velmi dlouhá životnost konstrukce. Jednoduchá montáž nevyžaduje speciální nástroje a přípravky a bezproblémů ji zvládne i laik. Zásadní výhodou systému je možnost zpětné demontáže celé terasay bez poškození pochůzích desek a tím je systém vynikajícím řešením pro dočasné instalace jako jsou sezóní posezení, letní občerstvení atd.

TERAFIX - kvalita s jistou trvanlivostí

Aktuality

  • Nové okrasné lišty 18.7.2018

    S ohledem na potřeby zákazníků jsme zařadili do sortimentu nové okrasné lišty.

  • Změna obchodního jména 11.12.2017

    Vážení obchodní partneři, na základě rozhodnutí valné hromady společnosti VISIMPEX a.s., IČ 65138708, se sídlem Seifertova 2834/33, Přerov, byla dne 7.12.2017 provedena změna obchodního jména na WT WINTECH a.s.

  • Článek o proměně rodinného domu v Třebotově 16.3.2017

    Terasa z konstrukčního systému TERAFIX jako součást proměny rodinného domu po 40 letech. Zde je odkaz na článek.

archiv aktualit

Výrobce

WT WINTECH a.s.
Seifertova 2834/33
750 02 Přerov
+420 581 808 150
Copyright © 2018, WT WINTECH a.s.